XXI. zimní sraz mladých hasičů

V sobotu 3. března se v Sušici uskutečnil XXI. zimní sraz mladých hasičů. Naše mladé hasičky a mladí hasiči na akci vyrazili v hojném počtu, proto jsme mohli dát dohromady 4 soutěžní družstva. Soutěžila dvě družstva starších a dvě družstva mladších hasičů.

Soutěžilo se v mnoha disciplínách jako například: lezení po žebřinách, šplh, topografické značky, dopravní značky, metaná, střelba na koš, střelba na bránu hokejkou a mnoha dalších. Starší družstva ještě navíc soutěžila v oblékání hasiče na čas.

Právě oblékání hasiče náš tým starších Klatovy B vyhrál, Klatovy A skončili v oblékání nakonec na sedmém místě.

Celkové umístění našich družstev je následující: STARŠÍ: Klatovy A celkově na 20. místě, Klatovy B na 28. místě – obojí z celkového počtu 34 týmů. MLADŠÍ: Klatovy A na 20. místě a Klatovy B na 15. místě z celkového počtu 26 týmů.

Dětem se akce líbila, děkujeme pořadatelům za krásně strávenou sobotu.